Інтерєр квартири

Опубликовано admin | Дизайн інтер\'єрів | Четвер, 12 Жов 2000 08:15

Інтерєр квартири Класичний інтер’єр квартири Інтерєр квартири Класичний інтер’єр квартири

Класичний інтер’єр квартири

Характер, звички, інтереси, необхідні елементи – все це треба втілити в інтер’єрі своєї квартири. Інтер’єр квартири повинен радувати око, заспокоювати, бути чимось особливим, відмінним від інших.

Перше надання про інтер’єр квартири часто відрізняється від кінцевого результату. Тому необхідно ретельно підібрати свій стиль інтер’єру квартири, узгодити його насамперед зі своїми звичками і бажаннями.

Переваги стилю інтер’єру квартири залежить від вашого характеру. Одні віддають переваги яскравим кольорам, контрастності (такі стилі інтер’єру квартири найбільше підходять молодим і енергійним людям), інші – шукають в своєму інтер’єрі свого будинку затишок і спокій (характерні риси для меланхоліків), тому вони віддають перевагу класиці. Ділові люди, які використовують свою квартиру не тільки для відпочинку, але і для вирішення ділових питань, зустрічі з партнерами, вважають за краще такі елементи інтер’єру квартири, які допомагають у вирішенні ділових питань – це вишукані елементи декору, благородна обстановка в квартирі, дорогі меблі.

Інтерєр квартири Хай-тек і розкіш в інтер’єрі квартири Інтерєр квартири Хай-тек і розкіш в інтер’єрі квартири

Хай-тек і розкіш в інтер’єрі квартири

Визначившись зі своїм смаком, що не завжди просто, краще всього звернутися до дизайнера, який розробляє проект дизайну інтер’єру квартири, відображає бажання замовника. Одним з головних відмінностей дизайну квартири від інших приміщень є шумоізоляція стелі, підлоги і стін; аварійна безпека (електропостачання, опалення, водопровід) оскільки сусіди – невід’ємний елемент квартири.

На початковій стадії створення інтер’єру квартири найважливіше – це проект, він решіт такі важливі завдання, як стиль інтер’єру, кімнати і їх кількість, планування і навіть меблі.

Дизайн проекту та дизайн інтер’єру – різні поняття. Дизайн проекту квартири включає плани, креслення, кошториси, ескізи, дизайн інтер’єру квартири-творча робота. При розробці дизайну-проекту розглядаються такі питання і документи: креслення інженерних комунікацій; план перепланування, електричного розміщення приладів і обладнання, статі, санітарно-технічного обладнання, меблів, стелі, розмітку дверей і її тип.

Інтерєр квартири Простора вітальня квартири Інтерєр квартири Простора вітальня квартири

  1. Інтерєр кухні
  2. Вартість ремонту квартири
  3. Дизайн прихожої
  4. Якою має бути дитяча або як правильно вибрати в дитячі меблі
  5. Двері – класифікація особливості

Отзывов нет

RSS-лента комментариев к этой записи.

Інженерні системи

Будівництво будинку

Дизайн інтер\'єрів

Облаштування ділянки

Ремонт

Своїми руками

Устаткування і матеріали